Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Egyedül vagyok...

Mi van velem? Egyedül vagyok itthon.

Figyelt kérdés

Tegnap történt valami ami miatt elég ideges voltam, de meg is oldódott így már nincs semmi. Este még minden oké volt. Éjszaka viszont azt álmodtam, hogy hánytam. Felkeltem, nem volt különösebb bajom csak mikor enni készültem nem tudtam. Olyan, mint mikor az idegtől egy falat se megy le a torkomon, de most különösebben idegesnek nem éreztem magam. Azután meg tudtam enni egy zsemlét, nagy nehezen...kimentem sétálni egyet a barátnőmmel, kissé elhúzódott, hosszú séta lett. útközben ettem egy kevés kekszet meg elszívtam 5 szál cigit (4 óra alatt), már úgy jobban is voltam, majd ahogy jöttem hazafele gyenge lettem azt hittem ott esek össze és haza se tudok jönni, tipikus pánikrohamom lett (pánikbeteg is vagyok és igen, pánikroham volt) most, hogy hazaértem kicsit megnyugodtam, de nem kívánom az ételt és gyengének érzem magam.

Na most gondoltam vírusra, de akkor már a reggeli zsemle is visszajött volna és akkor máshogy érzem magam, ha valami vírusom van, hányinger meg ilyenek most meg csak szimplán nem megy le a kaja, mint mikor ideges vagyok.

Lehet tudatalatti dolog? Hogy még tudat alatt ideges vagyok a tegnapi napom miatt és így jött ki? Vagy mi bajom lehet? Próbáljak meg enni vagy mit csináljak? Rettegek a hányástól nem akarok hányni. Nincs itthon senki és nagyon pánikolok.


2014. júl. 16. 20:50
 1/4 anonim válasza:
szerintem leszbikus vagy és fóbiás :-/
2014. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért lennék leszbikus?:D
2014. júl. 16. 21:29
 3/4 zsani123 ***** válasza:
egyel,es igyal sokat.es ma ejszaka feltetlenul fekudj le hamarabb,es aludd ki magad.de ugy tenyleg igazan.ha nem eszel,es nem alszol rendesen,ne csodalkozz hogy szarul vagy:S enis tapasztaltam mar.ha annira nagyon nem vagy kepes,akkoris legalabb valami gyumolcsot,zoldseget.aztan majd kesobb probalj meg valami normalis kajat is enni.ures gyomorra meg ne cigizz annyit,mert attol is lehetsz szarul.egyebkent van akinek az idojaras miatt nincs etvagya.
2014. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! Ettem, most már kicsit jobb:)
2014. júl. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!