Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy szokjak vissza a koránkel...

Hogy szokjak vissza a koránkeléshez?

Figyelt kérdés

Nyáriszünetben mindig rászokok erre a "lefekszek aludni hajnali 5-kor aztán alszok délután 2-ig"-re és most még a tanév megkezdése előtt vissza akarok szokni a koránkeléshez, csak az a baj, nem tudom, hogy. Már próbáltam azt, hogy a telefonon beállítottam az ébresztőt, majd elraktam a szoba másik végébe, de csak az lett az eredménye, hogy nagyban szundikáltam, mikor elkezdett csörögni, én meg félálomban odabotorkáltam és kikapcsoltam az ébresztőt, méghozzá úgy, hogy utána amikor felkeltem, nem is emlékeztem, hogy csörgött volna, csak gyanús volt, hogy mit keres a telefon mellettem, mikor este leraktam a szobám másik végébe...Úgyhogy más tippek kellenének, hogy hogy szokjak vissza :\

16/l


2014. júl. 22. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk töltsd értelmesen a napodat. Dolgozz valamit, sportolj, fáraszd le magad estére és akkor nem hajnali 5-kor fogsz elaludni...
2014. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiába fárasztom le magam fizikailag, ha az agyam akkor is kattog
2014. júl. 22. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan alkalmazasok, hogy az ebresztoora ddig szol mig meg nem oldasz egy matek feladatot :)) vagy a masik hogy addig kell ragd a telot mig kikapcsol...persze ezek ugy vannak beallitva, hogy addig kelljen harapd, mig tuti felebredsz :))
2014. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez de jó :DDD Ezeket le lehet szedni a Play Áruházból? :oo És ugye ingyenesek?
2014. júl. 22. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítsd be a vekkert 2 órával elöbbre mint amikor keltél nyáron, és fokozatosan kelj fel 1 órával elöbb, amíg el nem éred azt az időpontot amikor kelni kell. Kb. 1 hét alatt át fogsz állni.
2014. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh hat azt pontosan nem tudnam megmondani hogy a Play Aruhazba megvannak-e, de aki keres az talal :P


[link]

2014. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!