Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tüneteim: haspuffadás, jobb...

Tüneteim: haspuffadás, jobb oldali fájdalom nyomásérzetnéha szuro fájdalom, (idegesitő) Könnyű kifáradás, szédülés, nehéz légzés napi fejfájás. Pulzus90-110 Székrekedés mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Voltam én mér gasztroeetologusnál is, de csak uh csinált és azt modta szerinte em kell más vizsgálat mert semmi bajom. De már lassan 4-5 éve tart? Hova menjek? mi bajom lehet? nincs sok pénzem hogy mindendokihoz elmenjek. Háiorvosom szerint a vérvétel sem mutat semmi komolyat... 32 vagyok
2010. jan. 9. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el neurológushoz.Jelentkezz be kórházi rendelésre!!!A nehézlégzésed a szapora pulzusodtól lehet.
2010. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tutira pszichoszomatikus megnyilvánulása a stressznek. Mikor voltál szabadságon utoljára?
2010. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Elküldtek már mindenféle vizsgálatra, felírtak már minden gyógyszert, sehol nem találtak semmit sem, és a gyógyszerek sem használtak. Most kiírtak gyomortükrözésre, mert álítólag azzal lesz a gond. A haspuffadás és a székrekedés az egyértelműen emésztési problémákra vagy egyéb gyomor bántalmakra utalnak. A kifáradás, szédülés meg ezek valószínüleg stressz, idegeskedés vagy hasonló dolgok tünetei lehetenek, nálam ez pl a stressz miatt van, és attól vannak a gyomor panaszaim a puffadás meg ezek. Szerintem kérdezz rá erre is a dokidnál, hogy nem e lehet valami gond a gyomroddal, emésztéseddel.
2010. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Régi a kérdés, de hátha fent vagytok még. Nektek mi volt a gond? Én is hasonló tünetektől szenvedek. :(

2012. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!