Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennap orrcseppezek, mert...

Mindennap orrcseppezek, mert annyira eldugul az orrom. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:16
 1/7 anonim válasza:
méz, forró tea, NEO CITRAN!!
2010. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lakás, vagy a munkahely száraz levegője is közrejátszhat ebben.
2010. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

én is azt csináltam amit te, 1 évig mindennap cspegtettem az orromba.

mert egyszerüen nem birtam ki, mert el volt dugulva az orrom.

aztán egyszer elhatároztam hogy most már leszokok, és sikerült is!

de most már késő, eléggé megszívtam, mert tönkrement az orrom.

és most minden orrfújásnál vérzik, és van amikor fáj is:(

2010. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Nyáron voltam dokinál vele,a mikor már fél éve csöpögtettem állandóan. Adott gyógyszert, sikerült is leszokni. Aztán most pár hónapja hogy megfáztam, újra visszaestem, és aazóta megint dugul mindennap... :(
2010. jan. 11. 16:30
 5/7 anonim válasza:
Ha szügséged van rá akkor használd, vagy használj nózi orrtiszító mentolós cuccot.
2010. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én már kb 3-4 éve használtam orrcseppet,és kb 2-3 hete szoktam le! Nekem egy szénporos munkahely tette tönkre az orrom,és egy megfázás után én sem tudtam "letenni" az orrcseppet! Nekem interneten ajánlott egy weborvos egy orröblítőt,ami igazából csak tengervízből és tengeri sóból van! A neve "Fluimare" orrspray! Kb 1200 Ft-ba kerül! Ebből annyit használhatsz egy nap,amennyit csak akarsz,nem tud olyan könnyen eldugulni! Próbáld ki,nanyon megéri!!!! Nekem EZ segített CSAK!!!! Sok sikert hozzá!
2010. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan orrcseppet használni, amiben nincs olyan hatóanyag, amitől függő leszel! Én a leggyakrabban a Freenosal-t használom, mert abban tisztított tengervíz van, ami ugyanúgy kitisztítja az orrod.
2010. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!