Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pattanásos bőr ellen mittegyek?

Pattanásos bőr ellen mittegyek?

Figyelt kérdés
Az arcomon viszonylag már nincs azt kinőttem de sajna a vállamon és a hátamon elég sok van és pirosak.Elég zavaró mert póló nélkül nemnagyon megyek ki még nyáron sem mert elég csúnya.Van valami jó módszer vagy valami dolog ami tényleg hat és eltünteni őket?
2010. jan. 11. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kamaszkoromban (és még később is) az élesztő evés nagyon jót tett. Napi 1-2 dkg élesztőt megettem kb egy hónapon keresztül, de volt hogy többet is. Bajod nem lesz tőle, ha van hozzá gusztusod, próbáld ki. Kicsit büfiztet is, én mindig este ettem otthon.
2010. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élesztő egy általános tévedés, nagyon kevés embernek, és talán nekik is pszichológiai alapon hat. Vszont emellett pont ellenkező hatása is lehet. Persze próbálkozni lehet, hátha. amőgy kezeld úgy mit az arcodat, bőrradír, lemosó. A lush-nak van egy black angel nevű fekete masszája, cukros-szenes-tengeri kivonatos, az pl elég hatékony.
2010. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem.Vagy inkább lehet bőrgyógyászhoz kéne mennem mitmond rá?Tényleg elégsokvan rajtam időként 1-2 nagyobb is és nem is piszkálom de mégis begyullad,de van olyan fajta is amit nemlehet kinyomni.. egyszerűen van és egy idő után elmúlik magátol...
2010. jan. 11. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyász nem rossz ötlet.


Köszönöm a második hozzászólónak, hogy lehurrogta az első hozzászólásomat. Én próbáltam. Nekem használt. Te próbáltad? Vagy mitől vagy biztos abban amit írtál? Netán van valami tudományos alapja?

2010. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak érdekes mert régen az arcomon is elég sok volt..... van mostis néha amikor olyan időszakvan hogy lesz 2-3 kisebb de inkább csak kis piros foltok vannak borotválkozás után mert ha borotválkozás után használok arcszeszt vagy krémet általába vérzek miatta 1-2 helyen és inkább csak hideg vízzel mosom le utána.Remélem hogy a vállamról és a hátamról is eltűnik idővel de szerintem onnan nemfog egyhamar magátol.....
2010. jan. 11. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem akartalak lehurrogni, és irigylésreméltó h te megtaláltad azt ami akárhogy is de hat. Azonban az élesztőevés akkor sem megoldás úgy alapvetően, nagy általánosságban.
2010. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!