Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MINDEN ejjel almodok, es...

MINDEN ejjel almodok, es reggel emlekszem is egy reszere, el lehetne ezt valahogy mulasztani?

Figyelt kérdés

A LENTIT FELOSEK NE OLVASSAK EL - EN SE SZERETNEM ELOLVASNI HA NEM BIROM AZ ILYENEKET


Kikeszit, nagyon valosagosak az almaim, es eleg farasztoak, mondjuk par filmet mar lassan irhatnek az otletek alapjan. De pl. eleg kikeszito tud lenni amikor almomban "onvedelembol" egy csavarhuzoval nyakon szurok egy 17 eves forma fiut, es latom ahogy a ver folyik - vilagvege helyzetben fenyegette a tulelesunket: lopott, es el akarta arulni a rejtekhelyunket egy bandanak, ha elengedem es nem adom neki a kajankat, meg a kis gazsutonket, eloszor megfenyegettem, de csae rohogott, szoval meg kellett olnom, hogy tulelhessunk.


Ma zombi-szerusegeset almodtam, szerencsere nem futos fajtak voltak, csak lassan setaltak elore fekete szemmel- be volt verezve a szemuk.

Amerikaban voltam a hegyekben turazsakkal a hatamon egy csoporttal "menekultunk" probaltunk valahova eljutni. Es az erdoben mentunk - lakott teruleten kivul. Es ott a nagy fakrol emberek logtak - felakasztottak magukat, meg a gyerekeiket... a ruhakbol itelve valami elvonult kereszteny kozosseg lehetett. Aztan ahogy tovabb haladtunk ott volt a falu, de elotte egy jatszoter az erdo es a falu kozott es a domboldalon l ott allt mozdulatlanul par ember. Volt velunk 2 kislany is, vigyaztam rajuk, de nem tudom h az enyemek voltak-e szerintem nem, mert akkor total kikeszultem volna.


Es a domboldalrol megindult felenk az a par beverzett szemu ember - nem gyorsan, csak lassan setaltak. Tiszta para volt. Es azt beszeltuk mit csinaljunk, arra jutottunk, hogy haladunk tovabb, es ha tul kozel ernek, csak akkor lojuk oket fejbe.


A testuk, a ruhajuk mind rendben volt, csak ilyen vegetativ allapotban voltak. A fekete beverzett szem teljesen arulkodo volt, szoval annyira nem veszes, semmilyen futas meg ilyesmi nem kellett, csak kovettek, mi meg el akartunk jutni valahova biztonsagba, meg feltunk, mi van, ha okosabbak lesznek, futni kezdenek - szoval probaltunk minel gyorsabban biztonsagba kerulni, de azt se tudtuk az hol van...


Kozben meg bevillanasok, valami hirmusorrol es "atlatszo mosomedverol" ami nem is atlatszo, hanem csak a kuka fedelebe bujt egy allatkertben es megharapta a gondozojat.



2014. aug. 7. 07:57
 1/3 anonim válasza:
szerintem ezt szuperjól ki lehetne használni. nem tudom olvastál e már a tudatos álmodásról. abban az van megfogalmazva hogy képesek vagyunk irányítani álmainkat. elalvás elŐtt próbáld meg kiüríteni elmédet és csak egy adott megoldandó problémádra koncentrálj és ha ez már megy akkor elvileg megálmodhatod a megoldást. ha ennyiire tisztán emlékszel álmaidra abból sokminden születhet. Bocsi hogy zavaros lett ez, de azt javaslopm hogy olvass utána ennek a tudatos álmodásnak.
2014. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A problema az, hogy nem tudom kiuriteni az elmemet... folyamatosan porog, napkozben leirom egy kis fuzetbe ami a fejemben jar, az valamennyire megnyugtat. Utana mar csak arra kell figyelnem, hogy a fuzet nehogy mas kezebe keruljon, meg ne legyen minden egyertelmuen leirva, mas ne tudja hasznalni az otleteimet.


Megnezem a tudatos almodast, nem igazan akarom iranyitani, igy is "iranyitom" mindig tulelek, meg sikeres vagyok, de maga az alom faraszt, nem akarok meg almomban is kuzdeni, mentobuvar lenni, meg katona, meg minden ilyen.


Inkabb az kene, hogy EGYALTALAN NE IS ALMODJAK.

2014. aug. 7. 09:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma az utolso almomra emlekszem csak, mert kozben tobbszor felkeltem, csak visszafekudtem - nem szabadna, mert tulalszom magamat.


Abban egy fiu aki allitolag a baratom volt es ugy nezett ki mint a baratnom baratja elvitt nyaralni es a repteren voltunk, kozben meg a sajat baratomat akartam. Bovebben is emlekszem ra, de nincs kedvem leirni... :)

2014. aug. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!