Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS hogy kell beszedni gyógysz...

SOS hogy kell beszedni gyógyszert?

Figyelt kérdés
kaptam raberpazol teva-t és ventert amit vizben kell feloldanom, na most mindkettőre az van rá irva kaja elott félorával vegye be de doki aztmondta egyszerrre ne vegyem be a kettőt, úgy szoktam hogy kaja elott 1 orával venter és félora mulva rabeprazol és féloramulva eszek igy jó???? félóra van köztük

2014. aug. 18. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó! Ezeket nem kell halálosan komolyan venni. Ha közben vagy utána veszed be úgy is jó!
2014. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az van oda írva, hogy étel előtt, akkor azt nem árt betartani.
2014. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de 3 hete szedem de neem sokat hat :((((
2014. aug. 18. 17:54
 4/5 A kérdező kommentje:
kaja elott veszem be mindkettot egyiket elotte egy orával másikat elotte félorával :DDDD
2014. aug. 18. 17:55
 5/5 anonim válasza:
Hányszor kell szedni egy nap őket? Ha nem nagyon sokszor, akkor úgy csinálnám, hogy mindkettő után legyen külön egy étkezés. Vagy ha gyakrabban kell, akkor nem egy komplett étkezés, hanem harapnék pár falatot az első után, várnék egy sort, aztán jönne a másik, s utána ismét némi élelem. Viszont ha nagyon nem használ, szerintem inkább "kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét"! Ők csak jobban tudják.:D
2014. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!