Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek hogy jobban...

Mit tehetek hogy jobban érezzem magam? (Alvászavarnak tűnik de nem tudom)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hónapok óta talán fél éve fent vagyok reggel 8-ig és alszom olyan este 6-7-ig és mostanában olyan tünetek kezdtek jelentkezni hogy állandó émelygés,hányinger ami csak hajnal 5-6-re enyhül,izomfájdalmak,Rossz kedv/kedvtelenség,halálfélelem,nyugtalanság,szájszárazság(gondolom az emésztés hiánya miatt),étvágytalanság,rossz közérzet,undorodom a szagoktól(étel illatától is pl),nincs energiám. Mitől lehet ez? elvileg semmilyen betegségem nincs amiről tudnék,lázam nincs. Lehet ez a rossz alvásomtól?gyorsan meg akarom oldani a problémát mert tényleg kicsit ijesztő ez az egész.

Köszönöm a segítségeteket :)



2014. szept. 1. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hajlamos vagyok 3-kor feküdni. Esti típus vagyok, de nem éjszakai. Már 3-4-5-kor lefeküdve is teljesen szétcsapom a másnapomat, zombi leszek, kedvetlen, enervált... Amikor álmos/kába vagyok (s ilyenkor hiába aludtam eleget, az vagyok), akkor az étvágyam is rossz.

Úgyhogy simán széteshet a napod, ha rosszkor alszol, igen.


A párom korai típus és sok éven át volt éjszakás, ráadásul nem mindig, hanem hol így, hol úgy, folyton át kellett állnia. Beszélni sem lehetett vele éjszakás műszak utáni délután, gyakorlatilag evett, aludt, dolgozott. Nem tudom, miért ilyen veszettül fontos, hogy mikor alszunk, de az.


Persze van, aki jobban bírja az ilyesmit, mi nem. Én éjszakázni sem tudok, egyszerűen elalszom, ha alváshiányom van.

2014. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is abban a hitben éltem hogy bírom de úgy fest hogy a szervezetem nem ért velem egyet. igazából random bizonyos időben rosszul vagyok utána elmúlik és mintha semmi nem történt volna. pl amikor írtam akkor kb azon gondolkodtam hogy mikor esek össze most meg megint semmi egy pár óra alatt elmúlik aztán másnap megint előjön és egy pár óra alatt elmúlik (mikor hogy).
2014. szept. 2. 00:19
 3/3 vorarlberna válasza:

Minden este 7 körül fél liter pálinka, garantált alvás másnap nyolcig :)

Lehet akkor inkább lelki okai vannak :(


Sajnos nincs több héttér információ...

2014. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!