Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta nagyon "erősen...

Napok óta nagyon "erősen dobog" a szívem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves lány vagyok. Néha érzem, hogy bedobog a szívem, ezt általában esténként, mikor már lefeküdtem. De eddig viszonylag ritka volt.

Most viszont napok óta érzem folyamatosan. Van, hogy folyamatosan, van, hogy percenként 2-3x "bedobog". És valahogy nem is egyenletes ütemben. Szintén este érzem jobban, akkor szinte dübörög.


A vérnyomásom és a pulzusom teljesen jó. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt, kávét, sem energiaitalokat, valamint nem stresszelek. Tény, hogy ezek mellett nem élek a legegészségesebben táplálék és mozgás szempontjából.


Veletek volt már ilyen? Mi lehet az oka? Ha nem múlik, jövő héten mindenképp elmegyek háziorvoshoz.



2014. szept. 19. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jelentkezik akkor menj el orvoshoz, ki kell vizsgálni, lehet szívritmuszavar, pajzsmirigybetegség, de stressz is kiválthatja.
2014. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Néha zúg a bal fülem is (szintén esténként), nem tudom, van-e összefüggés.

2014. szept. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!