Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék vidám, energik...

Hogyan lehetnék vidám, energikus nő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is árulja el valaki!
2014. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is kéne erre recept, mondjuk én még depressziós is vagyok, de komolyan minden este elhatározom, hogy holnaptól aztán edzek, főzök, dolgozok, csini leszek, stb., de utána nem csinálok semmit. Nagyon nehéz energikusnak lenni. Bár régen, amikor nem voltam még depressziós, azt hiszem az edzés mindig felpörgetett, talán az a legjobb erre.
2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is voltam tegnapelőtt alakformáló aerobicon, tegnap meg pilates-en és jobb picit. Velem ugyanez van, este mindig elhatározom hogy holnap csini leszek, aztán mint a mosott szar, semmi kedem az egészhez.
2014. okt. 10. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt nekem is elárulhatná valaki.
2014. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En eleg "elvont", filozofikus jellemü vagyok, es talalkoztam egy olyan mondattal, h az erzelmek akaratlagosan nem szabalyozhatok. Az, h vmi hogyan hat ram, az jön magatol, igy hogyan is eröltethetnem magamra, h vidam legyek? :) (Azt hiszem, Popper Petertöl a YouTube-n.)

A hozzaallasunkkal nemileg befolyasolhato, mondjuk, olvass sok viccet, vedd könnyedebben a dolgokat, akkor talan lesznek vidamabb perceid. De a feladatok pesrze nem tünnek el.

Energikus - mas dolog. Miböl lehet energiat nyerni? Sztem Sportbol es befele fordulo mentalis dolgokbol, mint meditacio, joga, imadkozas, aztan a termeszet csendje, szepsege... ezekben a rendszeresseg, ami energikussa tehet. Ha ezek rendszeresen, akkor energikusabb leszel. Es a kielegitö, mennyisegileg is elegendö, rendszeres alvas. Egeszseges taplalkozas (vitamindus, sztem inkabb növenyi eredetü), minimalis edesseg, sok viz.

2014. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titkos Arisztid ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű, meg kell ismerni engem :P
2014. nov. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!