Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor vagyok depressziós,...

Kim Bo Mao kérdése:

Sokszor vagyok depressziós, amikor úgy érzem üres vagyok és nem vágyok semmire, ugyanakkor vágyok a boldogságra. Sok mindent tanulnék, de mindenhez pénz kell. Nemrég mondtam fel az osztrák mekiben. Nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Jó lenne, ha képes lennék autodidakta módon megtanulni jól németül, akkor talán szerezhetnék egy jobb állást, de ha sikerül rávennem magam kb. 2 nap után eltűnik a lelkesedésem és megint depressziós leszek. Van valami módszer hogy javítsak a kedvemen?) Bocsánat az össze-vissza írásért, de hirtelen le akartam írni a problémámat rövidítve de nem igazán megy.

2014. okt. 11. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Mindenhez ilyen kedvtelen vagy? Sportolsz? Család? Ha gondolod írj privit.
2014. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amióta nincs munkám-kb lassan 2 hónapja-otthon (vagyis hát ebben a Wohngemeinschaftban)vagyok, és egyre kedvetlenebb vagyok. Mielőtt kiléptem volna arra gondoltam, hogy nem szabad sokáig munka nélkül lennem, mert akkor megint depressziós leszek, és emiatt huzakodtam is a kilépéstől, de nem bírtam tovább ott. Jelenleg nem sportolok rendszeresen, és nem bulizok, nem járok össze senkivel sem lazulni, beszélgetni már min. 2 éve. A barátommal vagyok kint Ausztriában...Pár napja elmentem biciklizni egyedül egy hegyhez, sötétedett és arra gondoltam világgá megyek, és eltűnök, de végül hazamentem, mert szeretem a barátomat és a Mo-i szeretteimet is...Szóval összesítve hasznos dolgot szeretnék csinálni, de nincs meg a belső erőm/kedvem hozzá...
2014. okt. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!