Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egyedül hagytak itthon és...

Ha egyedül hagytak itthon és beteg vagyok mit kell csinálni enni inni a gyereketekkel mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem hátam mellkasom náthás vagyok de nehezen jön ki . Minden lélegzetnél beleszúr a hátamba ingerlel a torkom mit vsináljak? De lázasnak nem érzem magam. Csak gyenge vagyok azt hiszem ma nem megyek sehova
2014. okt. 12. 09:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy?
2014. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék, bebugyolálva, c vitamin, ha van lázad, akkor csillapító, ha nagyon magasm akkor hűtőfürdő.( meleg vízbe feküdni, és gokozatosan hideget ereszteni hozzá.

Nem nehéz étel, de muszáj enni mert kell az energia, hogy legyőzd a betegséget.

Ne forrő te legyen, mert ha a torkod oda, akkor csak jobban belobbantja..

Ha nem kapsz levegőt, akkor orrspré..ne fújd szét az orrod, kenekesd alatta..

Pihenés.


Jobbulást ( én is ezt csinálom most) :(

2014. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Rengeteg meleg citromos tea ágyban fekve és jó filmek nézegetése. Bár én ilyenkor fagyit is szoktam enni és mindenfélét rágcsálni hogy kellemesebben és gyorsabban teljen az idő, mert sajnos így is-úgy is 1 hétig tart. :( jobbulást kívánok! Ha bírod a hagymát, fokhagymát, akkor az is jót tesz!
2014. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi. 9
2014. okt. 12. 09:50
 5/22 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül,a c vitamin orrspré kb?
2014. okt. 12. 09:51
 6/22 anonim ***** válasza:
9 éves vagy????
2014. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hívd fel anyukádat, és tőle kérdezd, hogy mit csinálj!
2014. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Főzz teát mezzel es citrommal. Az segit. Egyel friss gyümölcsöket. Maradj agyban, ihenj pinnel tobbet.

a legfontosabb a sok folyadék, ne fozocskezz, hanem pihenj.

2014. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak apukám van nincs anyám. De nem hívhatom most nem akarom megijeszteni mert ilyen konferencián vagy hol van. S csak kedden jön. Van még 5590 ftom meg 2000 erzsébet utalványom . Kb mennyi lenne ebből a gyógyszer?
2014. okt. 12. 10:07
 10/22 A kérdező kommentje:
Pizzát ilyenkor nem szabad enni ugye?
2014. okt. 12. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!