Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatnak a tünetek?

Mire utalhatnak a tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában elég rosszul érzem magam szinte minden nap. Szédülés, fejfájás (néha csak nagyon gyengén, de előfordult, hogy iszonyatosan erősen), enyhe hányinger, olyankor étvágytalanság. Először attól tartottam, hogy terhes lehetek, bár védekeztünk rendesen, de ugye nincs 100%-os módszer erre. Menstruációm viszont azóta megjött, olyan volt, mint szokott lenni.

Mi lehet még emögött?

Köszönöm előre is a válaszokat!

21/L



2014. okt. 16. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem volt, a háziorvos elküldött neurológiára, ahol megnéztek (géppel nem), és azt mondta az orvos, h pánikbeteg vagyok, nyugtatót írt fel.

Én mondjuk attól féltem, h agydaganatom van. :/ Amikor ezt megemlítettem a háziorvosnak, totál hülyének nézett. Nagyon gáz volt!!!!! :/

Amúgy a nyugtatót nem szedtem. És nem is fogom. Elmúlt kb 2 hónap alatt ez az egész.

32L

2014. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!