Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul alszom, sokszor...

Nagyon rosszul alszom, sokszor éjszakákon át nem bírok aludni. Van erre valamilyen természetes gyógymód?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék altatót szedni...
2007. okt. 24. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mondhatnám a kalsszikusokat,de Te ezeket biztosan ismered és nekem sem használtak. (este tejivás, ne nézz tvt, levendulaolaj párologtatás, stb)Ajánlom viszont az autogén tréninget (nyugodt vagyok, ellazulok...) nyugi zenére, sokat segít. Ha hosszútávú a dolog, nem biztos, hogy altatót, de esetleg egy enyhébb antidepresszáns segítene. nekem segített, mostmár viszonylag jól alszom, csak néha kell szednem.
2007. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én a Sedatif Pc nevű homeopátiás szert ajánlanám, ez nem nyugtató, nem tompít le, mellékhatása sincs és hozzászokni sem lehet. Viszont nagyon jól segít ellazulni, majd elaludni, de akár a napi idegeskedést is csillapítja. Napközben is szedheted, mivel nem tompít. Próbáld ki, hogy szeded kb. két hétig, ha ennyi idő alatt nem segít, fordulj egy homeopátiás szakorvoshoz, ő altató nélkül is segíthet.
2007. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Bocs, a kicsi fiam elküldte még egyszer....
2007. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha elaludni nem tudsz, az a stressztől van, ha korán ébredsz, s nem tudsz visszaaludni, az a depresszió tünete lehet.

tejet este ne igyál, mert az "gyorsít", s nem fogsz tőle tudni aludni!

a sedatif pc nagyon jó szer, próbáld ki!

de alapvetően azon kellene átrágnod magadat, amiért nem tudsz aludni! ezek a szerek nem oldanak meg semmit, csak a tüneteidet mérséklik.

:)

2007. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A legjobb modszer ha napkozben kifarasztod magad,nem tudom milyen munkat vegzel,de amikor par honapig fizikai munkat vegeztem,alig vartam hogy bedolhessem az agyba,nincs is jobb egy faraszto nap utan,elaludni melyen,hogy szinte reggelig meg sem moccansz!

2007. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha változókorban vagy, akkor a remifemin pluszt ajánlom, nagyon jó és egyéb panaszokon is segít.
2007. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A matracod is hibás lehet. Ha nagyon régi vagy ki van feküdve, le kell cserélni.
2008. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!