Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul lettem, mitől van?

Rosszul lettem, mitől van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves, 43 kg, 157 cm lány vagyok. Alig negyed órája vettem be egy Béres Actival+Magnéziumot, evés után (ez volt az első alkalom, hogy ettem, mert ma vettük), és most nagyon hányingerem van és szédülök. Lehet a vitamintól, vagy valami más bajom van? Esetleg hogyan segíthetnék magamon? Mindjárt elhányom magam, úgy érzem.


Köszönöm a választ!



2014. okt. 20. 17:27
 1/1 anonim válasza:
Biztos hogy nem a vitamintól. Lehet egy gyenge vírusfertőzés is, ami nem túl ritka ősszel, vagy valami olyat étel amit nem tolerál a gyomrod. Esetleg reflux. Elég sokminden lehet, de a vitamin biztos nem. Menj levegőre és ott lélegezz mélyeket..Az is lehet hogy túletted magad ha gyorsan ettél.
2014. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!