Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész éjjel nem aludtam mert...

Egész éjjel nem aludtam mert arra riadtam nem kapok levegőt. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
1 percet sem aludtam mert amikor épp elaludtam volna felriadtam hogy nem kapok levegőt és hirtelen megszédültem párszor próbáltam elaludni de mindig ugyan ez... és hajnalba meg már nem mertem aludni!!!!!!!!!! ég is a tüdőm meg nyom... :( beképzelem vagy mitől van ez? mit csináljak? ne aludjak mert álmomba meghalok?

2014. nov. 13. 04:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de velem ez este, elalvás környékén nagyon gyakori. Roppant kellemetlen... :(
2014. nov. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem lehet belehalni? :( bementem ma sürgösségire de semmit nem mondtak azt mondták minden rendben velem.....
2014. nov. 13. 13:43
 3/6 anonim válasza:
Nem voltál lázas? Velem ez pont most volt, kb. 2 hete. Jól voltam egész nap, aztán este valamiért elkezdett fájni, szorítani a tüdőm, illetve nem kaptam levegőt. Ez megismétlődött, és annyira ijesztő volt, hogy utána nagyon remegtem, féltem, nem tudtam mi bajom, nem mertem aludni sem. Az orvos másnap azt mondta, hogy lázgörcsöm volt. Következő este megint ugyanez, megmértem a lázam, 37 valamennyi volt, aztán negyed órával később már 39! reggelre elmúlt.. Visszamentem a dokihoz, kaptam gyógyszereket, mostmár rendben vagyok.
2014. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja és én is szédültem! Másnap meg picit émelyegtem vagy a fejem fájt, de nem nagyon. Valami vírus volt..
2014. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet belehalni. :)

Ezt csak így érzi az ember, valójában nincs gond a légzéssel.

2014. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy szorongásos pánikbeteg vagyok... nem lehet hogy ezért volt? szedem xanax 0,25-öset reggel 2 délután 1 este 2. lázam nem mértem de nem éreztem lázasnak magam..
2014. nov. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!