Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A parom ejszakai munkas s...

A parom ejszakai munkas s szinte minden nap be kell, h menjen nappal is s az ugy m1 h este 22tol reggel 8ig melozik es aztan 10re m1 az masik melojara amirol 17h kor er haza. Hetente 1x alszik. Mit tehet, hogy tobb energiaja legyen?

Figyelt kérdés
Most itt van nala a gyereke, s amikor haza er a melorol vele foglalkozik, amiutan aludni tette a gyereket, ujra melozni m1.7ente 1x alszik.Neha bealszik amikor a gyerekkel jatszik. Energia ital meg kave nem igazan segit neki, aludni pedig nincs ideje.A fia 2hetig nala van,s amikor haza er a melorol vele foglalkozik, amiutan aludni tette a gyereket,ujra melozni m1.Igy csak hetente 1x alszik. Mit tehet, hogy tobb energiaja legyen?Mert neha bealszik amikor a gyerekkel jatszik. Energia ital meg kave nem igazan segit neki, aludni pedig nincs ideje.
2008. aug. 16. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kénytelen lesz aludni. Így meg fog betegedni, és kórház lesz a vége. Semmi értelme kávéval, meg energiaitallal tömni, az nem helyettesíti az alvást. Szerencsétlen.
2008. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsod de az a helyzet hogy nincs neki ideje aludni.
2008. aug. 16. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha van ideje aludni, ha nincs az a helyzet, hogy muszáj. Ez olyan, mint az evés, meg ivás. Alapvető szükséglet. Úgy tudom 10 vagy 11 nappal tartja valaki a rekordot alvás nélkül. Utána agykárosodás léphet fel. És bele is lehet halni. Ez nem vicces, hogy valaki nem alszik egy hétig. Ha nem hiszitek kérdezzétek meg az orvost. De hosszú távon, ha bírja is, tuti nem tesz jót, úgyhogy lehet nem lesz gondja a nyugdíjjal.
2008. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod.de en ezt mar mondtam neki, de azt mondta, hogy most a penz fontosabb es nem lesz belole gond mert mar fel eve csinalja igy. sok adossaga van es vissza akarja minnel elobb fizetni. aggodom erte, ezert is kertem itt segitseget.
2008. aug. 17. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre megoldás csak az ALVÁS! Hamar le fog betegedni, ennyire fontosabb a pénz mint az egészsége??? Inkább fizessen hosszabb idő alatt, utólag már bánni fogja ha beteg lesz. Ráadásul ilyen alvásmegvonás mellett kifejezetten veszélyes az energiaital!!! és a kávé sem tesz jót.
2008. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom ezt mondom en is neki mar lassan fel eve. de azt mondta, hogy amiutan kifizette az adosagat aztan abba hagyja. es amikor fel olvastam neki a valaszokat erre a kerdesre akkor kinevetett.
2008. aug. 17. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És, ha megint adósságba keveredik akkor megint nem alszik? Kérdezze meg az orvost. Vagy őt is kineveti? Az alvásmegvonást, mint kínzási módszert is alkalmazták foglyoknál. Ezzel embert is lehet ölni, ha szisztematikusan nem hagysz valakit aludni. De persze ebben az esetben nem ilyen súlyos a helyzet, lehet, hogy még bírja. Ha például hetekig nem eszel, éhen halsz. Ha baromi keveset eszel akkor megbetegszel. Ha tovább folytatja én nem számítanék semmi jóra. Valahogy meg kéne győznöd, ha jót akarsz magatoknak, ha kell kérj meg egy orvost, hogy beszéljen vele. Nem igaz, hogy a pénz fontosabb az egészségnél, ezt később megbánja, ha majd nem tud dolgozni még normál mennyiséget sem, akkor azt a pénzt elveszti amit most megkeres ezzel. És ha most sok pénzt is keres a családjának, a gyerekei nem hiszem, hogy szeretnék, ha az apjuk megbetegedne. A pénz nagyon fontos, de nem mindenek feletti.
2008. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod. mar beszeltunk tobben is vele de azt mondja hogy meg fel evig huzza es aztan ha mar nem lesz adossaga akkor abba hagyja. orvost nem tudok felkeresni mivel nem igazan tudok angolul, de szerintem o is hiaba fogja mondani mert amit a fejebe vesz azt nem valtoztatja meg amig el nem erte azt amit akar.
2008. aug. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!