Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész napos álmosság, fáradtság?

Egész napos álmosság, fáradtság?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, egy hónapja kezdtem első munkahelyemen.


Most d.u. 2-től dolgozok este 10ig. Tegnap este amikor haza értem hulla fáradt voltam (pedig azon kívűl hogy ébren kell maradjak nincs sok dolgom), egyből lefeküdtem aludni, tehát olyan 23 óra körül kb.


Reggel fél 11-kor keltem fel, de alig bírtam kimászni az ágyból. A munkámon kívűl semmire nem jut időm. Eddig két kávét ittam, folyamatosan ásítok és legszívesebben vissza feküdnék az ágyba. A munkahely egy kész pokol, 2 óra után esik le a fejem, nem tudok koncentrálni semmire, a teljesítményem folyamatosan romlik. Régen suliban is ugyan ez volt, furcsa mód ha egész nap itthon vagyok akkor jóval tovább bírom. Nagyjából 2 hete kezdődött az egész. Mi lehet a gond?


2014. dec. 9. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha "túlaszol" akkor előfordulhat, hogy fáradtabbnak érzed magadat.


Amúgy végzel rendszeres testmozgást? Sokat segít, illetve a hangulat is hatással van az ember fáradtságérzetére, ezért van az, hogy a depressziósok többsége állandóan fáradt.

2014. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Testmozgás,vitamin és vaspótlás,egyebet nem tudsz tenni. Ha nagyon gáz,akkor egy labor. A délutáni -éjszakai műszak megborítja az ember szervezetét rendesen. A kávé és a műxarok,pl. energiaital nem segítenek,csak tovább pörgetik az amúgy is kikészült és kimeült szervezeted.
2014. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!