Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt szinte minden...

Miért érzem ezt szinte minden nap? és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
puffadás (de miután eszek MINDIG, sok sav, hányinger, MÁSFÉL ÉVig erős székrekedésem volt, majd pár hónapja magától elmúlt, sokszor teli érzem magam és mégis éhes vagyok, savas büfizés, evés után úgy érzem hogy mindjárt elhányom magam, mikor nem reggelizek akkor nagyon nagyon fáj a gyomrom és olyan érzésem van hogy ha most azonnal nem eszek semmit mindjárt elájulok.
2014. dec. 9. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fekély, reflux...kivizsgálás.
2014. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet még epegondok is. Sürgősen menj orvoshoz!
2014. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos gyerek vagyok és a háziorvos nem vesz komolyan semmilyen bajt, és csak ezt is ráfogná arra mint mindent hogy: "Már nagy lány vagy és ezért"... És ezek után meg anya is olyan hogy ha ezt elmondom neki azt mondja hogy ez semmi..Pedig nagyon rossz.. valami házi módszer nincs?
2014. dec. 9. 20:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek orvoshoz kialakulhat egy betegség belőle?
2014. dec. 9. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Őszintén nagyokat pislogok, hogy milyen felelőtlen az anyukád. Az orvoson nem lepődöm meg, ilyennel találkoztam magam is. (volt egy autóbalesetem, a balesetisek mondták vizsgáltassam ki magam mert bajt láttak uh-n az epémmel, elmentem a házidokihoz, azt mondta vizsgálat nélkül, hogy semmi bajom, fél évvel később majdnem belehaltam a semmibe...)


Próbáld ki ezt: ha eszel és puffadsz igyál egy ilyen löttyöt: 2dl víz, egy kávéskanál szódabikarbóna és egy kávéskanál citromlé, vagy ecet. Kipróbálhatod mindkettővel, attól függ melyik válik be. Ez nagyjából olyan mint a Ballagit, csak házilag. Nekem is ilyesmi tüneteim voltak.


De hosszú távon egyél kicsit kevesebbet többszöri leosztásban, és kevésbé zsírosat. Ha lehet kerüld a nehéz kajákat, pl tojás.


A hátad közepe, nagyjából a tüdőd alatt a rekeszizomnál nem szokott fájni?

2014. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem ott nem fáj, csak a gyomromnál van olyan érzés mintha nem kapnék levegőt meg, hát nem is tudom milyen, de nagyon rossz érzés.. most is ez van.. ha csak szódabikarbónát teszek bele az nem jó? nincs itthon más
2014. dec. 9. 20:44
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan mintha az egész belem meg a gyomrom teli lenne valamivel de nagyon és nem tudok semmit csinálni mert nem fáj, hanem ilyen levegő vételnél olyan mintha mindjárt kiszakadna az egész hasam..
2014. dec. 9. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki akkor azok nélkül, az ecet és citromlé csak annyit tesz, hogy megindítja a szódabikarbóna pezsgését. De lehet, hogy a gyomorsavad mennyisége is elég lesz erre. Jól keverd meg, mert nem oldódik vízben és úgy idd meg. Ha minden jó akkor kicsit megbüfögtet, de nem árt semmit.
2014. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Esetleg amit még megpróbálkozhatsz a salvus víz, vagy sós víz, azt a gyógyszertárban is lehet kapni, de néhol még élelmiszerboltokban is. Az is segíthet, és hosszútávon segít rendezni az egész emésztőrendszeredet, és gyomorbántalmakra nagyon jó. Nem is olyan drága.

Itt olvashatsz róla:

[link]

2014. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)De akkor nem lesz nagyobb bajom ugye?:)
2014. dec. 10. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!