Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges lenne valahogy...

Lehetséges lenne valahogy fáradtságérzet nélkül fennmaradjak este, minél tovább?

Figyelt kérdés

Holnap OKJ-n és Egyetemen is vizsgázni fogok, és mivel OKJ-n több esélyem van, ezért elsősorban arra tanultam. Viszont mivel holnap egyetemen is jó lenne legalább egy 2-el letudni a ZH-t, hogy legalább a szaktársak ne nézzenek rám ferdén, ezért most tanulok arra is. Ha alvás nélkül fenn tudnék maradni, akkor talán meg is tudnám tanulni rendesen az anyagot, talán nem lehetetlen, viszont fáradtságérzet mellett nagyon nehezen fog már majd menni.


Esetleg ezt kivétendő nem ismer valaki valamilyen praktikát, esetleg spéci zenét, ami fenntart?



2014. dec. 9. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kóla vált be ilyesmihez.
2014. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kávé/kóla/energiaital.

Egy alkalomtól nem szoksz hozzá egyikhez sem.

És néha hátsóemelés a székből. Kicsit mászkálj, magolni úgy is lehet.

2014. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyedül kóla van most, de az sokszor nem segített már. Volt, hogy energiaital se, 4 dl után is simán bealudtam egyszer utána (még tavaly valamikor ilyenkor volt egy alkalom)... de energiaital most nincs is.


Esetleg ha valamelyikőtök ismer egy pörgős, és meghökkentő dallamvonalú, eredeti 70'-es jellegű Disco-s számot, az lehet, hogy segít... bár ki tudja, lehet, az meg pont elvonná a figyelmet.


Meg majd próbálok mozogni, amennyire tudok. ;)

2014. dec. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!