Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Cerucal ismeri valaki?

SOS Cerucal ismeri valaki?

Figyelt kérdés
ezt kaptam Noacid mellé kiegészitésnek, napi 2őt, de felgyorsult tőle az anyagcserém sürün járok wc,re evés után 2 órával már ki is jön. félek h lefogok fogyni pedig sokat eszek, de igy is csak 45 kg vagyok. ugye ez nem történhet meg??? valakinek használt amúgy a gyógyszer refluxnál ? vagy felesleges szedni ? pár napja szedem még csak.

2014. dec. 18. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is felírták anno refluxra hogy szedjem 2 hétig

Én nagyon álmos voltam tőle.

2014. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát elég sok mellékhatása van, az biztos!

De nembaj, szedem még két hétig aztán ha nem használ abbahagyom.

2014. dec. 19. 09:32
 3/14 anonim ***** válasza:
A Cerucal az hányáscsillapító.
2014. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
91%
Hányinger csillapító! Én is ezt kaptam! 3 napig birtam szedni, de abba kellett hagynom, mert iszonyatosan bekábultam tőle!
2014. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
abbahagytam, mert egésznap csak aludtam tőle, komolyan rosszabb, mint egy nyugtató!!!
2014. dec. 21. 14:53
 6/14 anonim ***** válasza:
En fel honapig szedtem, tovabb nem ment. Tenyleg el lehet almosodni tole..nagyon rossz:( amugy nem hiszem hogy fogynal miatta.
2015. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napi 3-at írtak fel, utána éjjel felébredtem és percekig remegett kezem-lábam, mintha valami rohamom lett volna. 1 db-tól csak álmos és ingerült leszek. Durva mellékhatásai lehetnek tényleg, vigyázni kell vele.
2015. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen énis rosszul voltam tőle, ezért nem is szedem, csak lehet epés refluxom van és ezt irták fel rá meg savlekötö most jeéentleg savlekötöt szedek csak, de a torkom semmit se javul semmire.
2015. okt. 27. 08:50
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nekem is epés refluxom van, miután mondtam az orvosnak a mellékhatásait, Motiliumot írt fel. Kicsit gyengébb, de ugyanaz a hatása.
2015. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és epés refluxra nincs más ????
2015. okt. 27. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!