Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelent számodra, hogy...

Mit jelent számodra, hogy mélyponton vagy? Kihez fordulsz ilyenkot? Van valami anonim vonal? Amit el lehet hívni?

Figyelt kérdés

néha azt hiszem egy világ veszik el most is....

már ittam sajnos két konyakot, ( az nekem sok) és itt a két gyerek... lecke meg ilyesmi,holnap doga( egyébként minden nap közösen tanulunk) a másik nyafog , lázas.... én vagyok a gyenge igaz???,


2010. febr. 3. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl vagy hajszolva, igaz? :S Én ilyenkor megpróbálok ellazulni, pihenni, kikapcsolódni. Megbeszélni ilyeneket a szüleimmel, meg a legjobb barátnőmmel szoktam.

Nem Te vagy a gyenge! Mindenkivel előfordul, hogy egy idő után besokall, csak nem ivászattal kell levezetni. Ha akarsz beszélgetni, írj :)

17/L

2010. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél most sorrendet, először is a lázas gyermekedet lásd el, majd jöhet a másik nyugi! Én is szoktam mélyponton lenni, de a gyerekek miatt ezt most per pillanat nem teheted meg. Az élet egy nagy kihívás, és te most megrekedtél valamiért.
2010. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak telefonos lelkisegély szolgálatok. Ha nincs kivel megbeszélni a problémákat, ők mindíg szívesen meghallgatnak.
2010. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Katt!


[link]

2010. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát lehet felhívom... megtaláltam azt amit kerestem, mármint számot, köszönöm
2010. febr. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!