Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon görcsös a vállam. Mit...

Nagyon görcsös a vállam. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Ilyen görcsös, merev a vállam/nyakam. Esetleg ha elmennék egy masszázsra az jót tenne?
2010. febr. 5. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Éppen a masszírozást akartam javasolni! Jól gondoltad, az tuti segíteni fog!
2010. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valamely rendelő vagy kórház ahol van reomatológiai szakrendelés és a szakorvos kb:5-10 izotópos kezelést elrendel , ha van betegbiztosításod akkor ingyenes a kezelés. ha netán elmégy masszázsra számolj rá hogy megkoppasztanap pénz dolgából és lehet hogy jól érzed magad ideig óráig mert ahol megnyomkodják a nyakad , vállad , egy darabig a nyomkodással - maszírozással okozott fájdalmat fogod érezni , és ha az elmúlik akkor visszatér az előző fájdalmaid.a mókuskerék pedig folytatódik-ha van pénzed-masszázs, hanincs akkor nyavajgás. ha józan ésszel gondolkodol akkor SZAKORVOS.
2010. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de még csak 17 éves vagyok! Nem akarok ilyen öreg embereknek való reuma kezelésre menni!
2010. febr. 14. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
De mit jelent hogy görcsös?Érzed h az izomcsoportok össze vannak húzódva?Először is igyál sok sok folyadékot,kb 3 litert egy nap,ez alap.Ha nem eszel változatosan,rostosat,zöldséget gyümölcsöt,akkor enned kell valamilyen vitaminkészítményt.Járj sportolni!Ússzál,aerobicozz stb..csak aktív mozgás legyen.Ezerszázalék h elmúlnak a panaszaid.
2010. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha idegeskedsz, attól is "beállhat" a nyakad. A reumára pedig jó esetben egy hónapot kell várni, mire időpontot kapsz. Nem muszáj fizetős masszíroztatásra járni, lehet rokont(apa, anya), barátot, barátnőt is megkérni erre a feladatra. Amúgy ha egy alkalomra elmész fizetős masszírozásra, az is nagyon sokat segít, pláne, ha utánna minden nap megmozgatod a nyakad, karjaidat.

Amúgy, én amióta lovagolok elmúlt az izomfájdalmam.

(az első válaszoló voltam)

2010. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magnézium és B vitamin kell neked. Az majd ellazít. Legjobb a MagneB6. A sok folyadék meg evidens, hogy kell. Ha bármi bajod van (fejfájás, görcsök, vírus) első, hogy megnöveled a folyadékbevitelt, pl egy jó pohár víz formájában.
2010. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!