Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi volt? (rosszullét)

Ez mi volt? (rosszullét)

Figyelt kérdés

a suliba ma ,,megjött"

egy óra alatt hirtelen elkezdtem nagyon remegni,hánynom kellett és a hasam is görcsölt,majd megsültem. vhogy leírtam 1 lapra vkinek h rosszul vok,aztán kijuottam a budiba....de nem tudtam hányni.budiba eljutottam arra a pontra h fáztam,ez jót jelent.aztán amikor nagy nehezen elmúlt a hányingerem,remegtem,mint egy epilepsziás,nagyon reszkettem,majd megfagytam,kabátban is

(egyébkéne pánikbeteg vagyok)


2010. febr. 5. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam pánikbeteg, ugyanígy voltam, de sose mentem el kivizsgálásra. Aztán kigyógyultam belőle, és elfelejtettetm az egészet, így már nem is fogom megtudni, és nem is akarom, hogy mért volt így. Orvosnál voltál már?
2010. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha elmennél pszichiáterhez. Nem minden pánikbeteg tud kijutni az alagútból gyógyszer nélkül. Nagyon sok tünete van a pánikrohamnak ne engedd, hogy évekig szenvedjél, csak azért, mert másra hallgatsz. Egyedül kell döntened a saját érzéseid szerint.És azt tedd, ami neked a legjobb!!! Jobbulást kívánok neked, és fel a fejjel!
2010. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

milyen kivizsgálásra?

igen járok pszihiáterhez,szedek gyógyszereket

2010. febr. 5. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy vérvétellel kezdhetnéd, mondjuk.
2010. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Te egy kicsit bizalmatlan vagy. Ha van kedved ebbe a pánik dologban írni, kicsit kibeszélni magadból, akkor írj a címemre.

2010. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!