Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire élsz egészségesen?...

Mennyire élsz egészségesen? Mi a véleményed az én életmódomról?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, nemrég vízipipáztam először. Háát, be kell valljam, h tetszik. :D Sztem úgy 2-3 havonta fogok szívni...cigizni nem cigizek, és nem is akarok...piálni kb. 3 havonta, amikor van 1 nagyobb buli, deh akkor sem iszom totál részegre magam, max. csak jó kedvem van, és szeretem az életet. xD nem igazán sportolok, néha hétvégén elmegyek sétálni vagy kirándulni aztán annyi...és elég sok édességet eszem. :S

nah és még h vmi pozitív is legyen: sok gyümit és zöldséget eszem, ritkán iszom colát és hasonlókat, inkább teát, gyümölcslevet iszom.

Nah, sztetek ez mennyire gáz? és ti hogy éltek?


2010. febr. 5. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

alkohol 2 havonta. no cigi és egyéb ilyenek :) kólát 6-7éve ittam utoljára és nem is kell semmi ilyen cukros lötyi.. csak ha étterembe megyünk és nincs más akkor 1 sprite, amúgy tea, gyümölcslé, víz. édességet eszek én is rendesen mert nagyon édesszájú vagyok. zöldség, gyümölcs, hal, sok nem zsíros hús megvan. sport: évente 1szer elmegyek a suli sítáborával, néha biciklizek, úszok.. de csak olyan tengés-lengés módon..

aki a halálosan egészség életmódot úgy betartja mint egy szentírást én csak sajnálni tudom, azért a pár napért amivel többet él én nem hagynám ki az élvezeteket.. és egy autóbalesetben ugyanúgy meghalhat mint aki nem úgy eszik szóval.. értelmetlennek látom- akárcsak a nemtörődöm módon zabálást.. egyik véglet se jó. akárcsak az se hogy teljesen megveti az alkoholt, néha kell egy kicsi. de ez mind csak az én nézőpontom.

2010. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha édességeket visszavennéd és szednél vitaminokat akkor szerintem teljesen rendbe volna.
2010. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vitamint szoktam szedni. :)
2010. febr. 5. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:

sztemis csak az édességekből kéne visszavenned. a többi nemgáz. ha érdekel az én életmódom:

dohányzom, mindennap

alkoholt csak ünnepnapokkor iszom

nem sportolok semmit, kocsival járok, de nyáron sokat kirándulok

nem eszem édességeket

sok vizet iszom, de ezekmellett kólát is néha és energiaitalt

zöldségeket-gyümölcsöket egytől egyig megeszem mindent, ha van :D

na ilyen az enyém. én 24 éves vagyok, ésmég élek :D

2010. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah de azért 14 évesen 3 havonta inni? Sztem ok ha néha bulizol, csak figyelj hogy ettől több ne nagyon legyen. Vízipipával nincs gondom, elég nagy divat egy ideje, én nem próbáltam. viszont dohányzom napi szinten; alkohol, kávé energiaital.. nem szeretem a gyümölcsöt (a zöldséget igen de ritkán eszem)..
2010. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem egyáltalán nem rossz az életmódod. Mondjuk 3havonta pia, nemtudom... 14 évesen én még nem piáltam. Viszont néha rágyújtok. Nem vagyok dohányos, de ha megkínálnak, elfogadom. A vizipipával semmi probléma nincs. Sajnos ritkán jut rá lehetőségem, csak ha haverokkal összeülünk... és sajátom sincs de szeretnék egyszer :) Gyümölcs, zöldség a legjobb dolog a világon :D annyit mondjuk nem eszek, de szeretem nagyon. Leginkább én is teát vagy vizet iszom, bár régebben elég sokat (napi szinten 1-2-t) energiaitalt ittam. Ezzel egyrészt azért álltam le, mert cukros (a cukromentes RedBull amit szeretek de drága) és nem nagyon van most pénzem ilyen kis "élvezeti cikkekre".

17L

2010. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!