Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek ezek a rosszul...

Mitől lehetnek ezek a rosszul létek?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már velem hogy hirtelen hányingerem lett majd minden energia kiment a testemből és le kellett ülnöm mert annyira remegtem és folyt rólam a víz.Ezek a rosszul létek kb. 10 percig tartanak. Nem voltam éhes és fáradt és terhes sem szóval nem tudom mivel magyarázni hogy miért történik ez mostanában egyre gyakrabban és kezdek félni.Nem vagyok nagyon ájulós és eddig kétszer ájultam el életemben véradás után.Mégis amikor rosszul leszek úgy érzem hogy elájulok.Mitől lehet ez?
2010. febr. 7. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet a kimerültségtől,stressztől.Nem akarlak megijeszteni,de a pánik rohamok is így kezdődnek,ami lehet a stresztől is.
2010. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

lehet a változókor miatt is

2010. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem ártana egy vérvétel,ahol megnézik a cukorszintedet
2010. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2010. febr. 7. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham, majdnem biztos.
2010. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ezt orvos is meg tudja állapítani?Hol vizsgáltassam meg magamat?
2010. febr. 7. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Házidoki? A gyanúját mindenképp. Viszont 1000-féle vizsgálatra fog küldeni, hátha mégsem az. Ellenben, ha rápróbál az ember ilyen esetnél egy xanax-szal vagy frontinnal és az egyértelműen hat, szerintem tök fölösleges egy csomó időt és energiát elcseszni az egyéb vizsgálatokkal, mert ha más szervi ok lenne, arra ugyanis nem hatna.
2010. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!