Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoliban voltam és ég az...

Szoliban voltam és ég az arcomon a bőr. Mit csináljak? Fél óráig voltam.20/f pasi vok.

Figyelt kérdés

Most voltam az elmúlt másfél hétben harmadszor. Először 15 percre mentem be, aztán 25 most meg 30. Szép bronz színt akarok elérni hogy szexi legyek. De most mintha egy kicsit leégtem volna mert az arcom vörös és ég és húzza a bőrömet. Mikor fog elmúlni és normál színű lenni a fejem? Szoliban a csaj mondta hogy jól megkapott mondtam neki hogy két napja voltam 25 percre. Erre csak húzta a száját.


És még annyit hogy mikor fog kijönni rajtam a barnaság teljesen? Előre is köszi a válaszát mindegyikőtöknek! :)



2015. jan. 21. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizet bőven igyál és mentolos lóbalzsamot kenj fel .
2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kend be az arcod tejföllel és pihenj alatta egy szűk fél órát, majd azt lemosva kend be az arcod hidratáló krémmel.
2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2# vagyok, nehogy lóbalzsamot kenj rá!!!
2015. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha bekenem tejföllel akkor is még lebarnulok ugyan úgy? Tehát nem fakulok ki tőle?
2015. jan. 21. 14:41
 5/6 anonim válasza:
Harmadik alkalommal fél óra basszus. Mindegy, velem is előfordult már, bepanthen plus nagyon jó rá, szinte azonnal megszűnik az égető fájdalom, viszont pár napig piros leszel, és le fog hámlani. Brnuláshoz inkább fokozatosan szolizz.
2015. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fakulsz a tejföltől, tele van vitaminokkal ásványokkal, kend nyugodtan.
2015. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!