Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnaptòl szedjek Augment...

Holnaptòl szedjek Augmentint?

Figyelt kérdés
kedden kezdett el kaparni a torkom, gargarizáltam sòs szòdabikarbònás vìzzel, mèz, c vitamin. Másnap ugyanezek, de a kaparás nem csillapodott. szerdán már a kaparás mellé fájdalom is társult, ami hamar elmùlt, elkezdtem szedni coldrexet meg tantum verdét. A torkom ugyanùgy kapar, viszont pihenni nem tudok, mert 2 percenként megyek ki kiköpködni a torokváladékot, és ez se enyhìt a kaparáson. tegnap is ugyanez a rendszer, ma már köhögök a kaparástòl ès megy a hasam, tüsszögö, az orrom mégjobban folyik ès ugyanùgy köpködök 3 percenként. Napròl napra rosszabbodik. Hétvége lévèn dokihoz nem tudok menni, holnaptòl elkezdhetek-e Augmentint szedni, az vajon segítene?
2015. jan. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szedném,mert elég komoly gyógyszer nem akármire irjak ki.mandulaidat nézted?mert lehet az valadekozik.ha igen akkor ügyeletre menj(meg amugy is) es ott irnak ra valót.mert vannak bakteriális eredetu betegségek meg vírusos.nem mindegy mi a szitu.menj ügyeletre.azt javaslom.
2015. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamillás inhalálás,torokra én semmi gyógyszert nem szedek csak a fekete halls cukor.Most csinálsz inhalálás fájdalom csillapító és reggelre ki kell izzad magad és akkor jobban leszel.
2015. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kammillát javaslom. Meg vitaminok. A gyogyszert akarsznszedni akkor orvos hetfon irjon fel. Addig mez stb..
2015. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne szedd be.

tantum verde tovább és kamilla és gőzölés.

2015. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!