Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan "rágom" a számat....

Állandóan "rágom" a számat. Le lehet erről szokni valahogy?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de nálam ez olyan mint a drog. Mint valami kényszermozgás. Állandóan véresre rágom a számat. Fáj meg minden, de valamiért nagyon imádom ezt a tevékenységet. :S

Le lehet erről szokni? Próbáltam már, de itt az akaraterő nem tudott megmenteni. Nagyon megszoktam, és több éve csinálom már... Esetleg lehet valaminek a jele?

19/F


2010. febr. 8. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan nálad mint a körömrágás!Idegesség, feszültségnek a jele. Keress fel orvost, pszichológust!
2010. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

esetleg ha reggel indulás előtt kennél rá valami keserű krémet?

vagy rágózz, vagy szopogass cukorkát! foglald le a szád valami mással.

2010. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A körmömet is rágom, egyszerűen mindent amit lehet. :D

Igazából nem csak az ajkakat rágom, hanem belül is. :S

2010. febr. 8. 22:18
 4/8 A kérdező kommentje:

A rágó néha működik, de van olyan, hogy rágózás közbe is rágom.

Viszont nem tudok napi 18 órában rágózni... :S

2010. febr. 8. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
én 21 évesen kezdek róla leszokni, de tényleg oda kell figyelni mert reflexszerűen megy, régen napi szintem volt körömrágás még a lábamon is. de nem szeretnék tövig rágott körmöt, egy csoporttársamnak olyan, és nagyon gázul néz ki...
2010. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha nagyon kicserepesedik, esetleg ha nálad is hasonló, akkor megoldás lehet, ha ápolod valamivel ebben a hidegben. Ha nem csak ilyenkor, akkor feszültség, lazíts.
2010. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

24 vagyok, de ugyanezt csinálom. mindent rágok:D számat kívül belül, körmöm mellett a bőrt, körmömet is régen de arrólmár leszoktam. (körömlakkal:D)

sztem kend be labellóval. mindig zsíros tőle a szám, és úgy nemlehet rágni. nekem ez szokott segíteni.

2010. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sokat ér, mert én ink belül rágom... :D
2010. febr. 9. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!