Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most kezdett el csöpögni az...

Most kezdett el csöpögni az orrom! Mit tegyek, hogy ne kelljen agyonfújnom?

Figyelt kérdés
Nekem általában egy ilyen meghűlés közepére vörös, és sebes az orrom, olyannyira, hogy fáj már fújni :( Mit tegyek, hogy ezt elkerüljem? Nincs valami jó házi praktika, ami megállítja, vagy legalábbis ritkábbá teszi az orrfújás?
2010. febr. 9. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
nekünk az utifű tea sokat segített, pedig nem vagyok az a nagy homeopátia rajongó, de az tényleg jó. nekem is 1 hét nátha után a könnyeim folynak, ha az orromhoz érek. de ez a tea segít hamar leküzdeni a taknyot. azon kívül én bepanthen plus kérmmel kenem, minden fújás után akár, az nagyon sokat segít, nem sebesedik ki.
2010. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orrcsepp kiváló erre!Az sűríti a váladékot, és nem kell fél percenként fújni a víz szerű szinte semmit!
2010. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!