Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy ezt teszem...

Normális hogy ezt teszem magammal?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megbántok valakit úgy hogy nem akarom mindig olyan pocsékul érzem magam. Fölemészt a bűntudat és olyankor elbújok a világ elől valami éleset keresek (nm feltétlenül kést) és addig karcolom vele a karomat amíg úgy érzem megfizettem a tettemért. Van-e még valaki így? Normális eg egyáltalán??? 15/l

2015. febr. 4. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj elnézést beszéld meg vele ez a legjobb .
2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
pff sosem értettem ezt a magam vagdosom hozzáállást. ha jól esik akkor csináld.
2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sosem karcolom úgy hogy véres legyen...az nekem is sok lenne csak sebes lesz és fáj...
2015. febr. 4. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod eljutsz majd odáig.

Tényleg a bocsánatkérés a legjobb. Nem könnyű szembenézni vele, de majd belejössz.

2015. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#1-el értek egyet. Kérj bocsánatot! A legtöbb ember nehezen veszi rá magát, de csak ez szünteti meg a bűntudatot. Sőt, azt hallani, hogy "semmi gond, nem haragszom" nagyon felszabadító érzés. Azzal, hogy vagdosod magadat, még nem teszed jóvá a hibádat, csak elkövetsz mégegyet!
2015. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor teszek így ha nem bocsátanak meg...és utána mindig szégyenlem magam miatta..
2015. febr. 4. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!