Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhatja ezt a huzat?

Okozhatja ezt a huzat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben többször is fájt a bal vállam. Először azt hittem, hogy csak elaludtam. Az osztályban az ablak mellett ülök(hihetetlen jó a szigetelés kb. lobog a hajam az órákon). Padtársamnak el is ment orvoshoz ugyanezzel a bajjal, és neki azt mondták, hogy ízületi gyulladása van(neki azért gyakrabban fáj). Létezik az, hogy mindkettőnknek ugyanabban az időszakban alakul ki ízületi gyulladás a bal vállában?

18/L


2010. febr. 10. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy az ablaktól van. Szerintem intézkedjetek ez ügyben, mert később nagyobb bajok is lehetnek ebből ha izületi gyulladás.
2010. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre van mind a kettőtöknél, akkor elég valószínű, hogy a huzattól van, nagyon is okozhatja. Szóljatok érte az iskolában, vagy szóljanak a szülők, ha a ti szavatok nem elég.

A jó hír, hogy tudok rá príma gyógymódot. A gyógymasszőrvizsgán ugyanis egy igen fontos vizsgatétel a vállízületi gyulladás kezelése. Írok e-mailt, hátha segít.

2010. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!