Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek lázas?

Hogyan legyek lázas?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Addig örülj, amíg egészséges vagy, még nem tudod, mekkora érték ez. Menj szépen iskolába. :-)
2010. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki félmeztelenül egy órára vizes hajjal.
2010. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
hazudj más betegséget. fejfájás, hasmenés rossz közérzet izomfájdalom, gyengeség, és mielött bejelented anyukádnak, dörzsöld a szemed egy kicsit hogy piros legyen, meg hunyorogjál és akkor ilyen fáradt hangon "anya nem érzem jol magam (+ két köhögés)" elmondod ugyanezt a dokinak is, neki már nem kell megjátszanod magad mert ugy is átlát, tehát csak elmondod a panaszokat, (jó mondjuk ne vigyorog közbe) és már meg is mondja hogy ez biztos valami csunya virus. Én is igy vagyok itthon most:D:D:D sok sikert.
2010. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
sós kávét igyál, [tej,cukor, minden nélkül] egyél krétát, amivel a táblára szoktak irni, de ne sokat mert ez veszélyes is lehet :D nekem a sóskávé már bevált(: de volt úgy h aztmondtam anyunak h szarul vagyok,megmérem a lázam, a hőmérőt beraktam meleg viz alá, felment 39-re, leráztam 38-ra és kész volt, de ez csak higanyossal jó:D
2010. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

én is beteg akarok lenni,de nem megy :S nem akarok suliba menniii..

krétát nem merek enni,a langyos sós víztől,meg félek,hogy hányni fogok :S

2010. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kréta nekem semmit se használt, szerintem az hülyeség, és ráadásul szar az íze. Próbáltam keveset simán megenni, nem használt. Próbáltam többet, az sem. Próbáltam üditőbe mégtöbbet, az végképp nem. Tehát ez nekem nem jött be!


A sóskávét semmi pénzért nem próbálnám ki.

Mondd, inkább, hogy iszonyúan fáj a torkod, a fejed, hányingered van, hasad fáj, derekad fáj, vagy valami hasonló.

(Én 1-2 hetet itthon voltam azzal az ürüggyel, hogy fáj a derekam.. Az orvos azt mondta, biztos a vesém. És kiírt. Most legutóbb 4 napra írt ki fejfájós, torokfájós sztorival)

2010. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

úristen??:)ennyire iskolaundora van itt mindenkinek???

én pár napja még azért harcoltam, hogy 39. 6 ról legalább 1-2 tizedet lemenjen a lázam. Nemtudjátok elképzelni milyen szar érzés, úgyhogy ne akarjatok már betegek lenni. sós kávé meg a kréta az max hányást okozhat, de lázat nem hiszem.

2010. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
51%
ez jo:))
2010. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyalogassd meg a metrón, vagy buszon a kapaszkodót.
2010. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt tanuld meg sosem kivánd, hogy beteg legyél. Minden órát tul lehet élni, nem érdemes kisérletezni azzal, hogy hogy szerezz magadnak betegséget, mert lesz idő amikor de visszasirnád ezt a szép egészséges gyermekkort.
2010. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!