Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság, látászavar,...

Állandó fáradtság, látászavar, gyengeség, fejfájás. Betegségre utal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményetek, esetleg ha valakinek van tapasztalata mi a teendő azt is megköszönöm!

1,5 éve egyetemre járok, építésznek tanulok, és ennek a velejárója, hogy 2-3-4 órákat alszok esténként, de az is előfordul, hogy semmit. Ezalatt a másfél év alatt , szinte szüntelenül ezeket tapasztalom, és már lassan úgy érzem nem bírom tovább. Állandóan fáradt vagyok, a szemem jó, de mindig ég , és látászavarok is jelentkeznek, gyenge vagyok, sokszor úgy érzem 10 lépés után összesek, pedig régen sportoltam míg megtehettem. Sajnos e mellé társul az is , hogy nagyon rá tudok görcsölni mindenre, stresszes vagyok. Sokan mondták, hogy jobb lenne ha többet aludnék. Ezt én is így gondolom, de annyi beadandóm van, hogy ha időben lefeküdnék, a tanulás rovására menne. A probléma kismértékben már a középiskolában is jelentkezett, de nem ilyen mértékben, és kezd aggasztani a dolog, mert olvasni mindenféle ilyen betegségről.

Valakinek esetleg tapasztalat ez ügyben , vagy jó tanács? Köszönöm!


2015. febr. 10. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyival egészíteném ki, hogy a helyzet akkor sem jobb ha sikerül néha 8-10 órát is aludnom. Valamint nem tudom milyen oknál fogva, de a testhőmérsékletem se az igazi, állandóan tűz forró vagyok, de lázas nem.
2015. febr. 10. 21:05
 2/3 anonim válasza:
sztem ez a kimerültség jele. 1 éjjel 8 óra alvással nem pótol több hónapnyi nem vagy alig alvást.de azért menj orvoshoz
2015. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező. Ha voltál azóta kivizsgáláson, kérlek, Írj, hogy mit tudtál meg!
2015. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!