Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vakbelgyulladast lehet huzni...

Vakbelgyulladast lehet huzni otthon napokig?

Figyelt kérdés
Nekem ket oldalt faj a hasam alja alul es ez mar lassan 2 napja. Igaz hogy 30 hetes terhes vagyok es nem tudom, hogy valyon vakbel vagy csak ugy fekszik a pici, hogy nyomja. Holnap kell menjek a dokihoz, de addig megol a banat. Hanyingerem volt enyhen, de az szokott lenni, mert az epemmel is baj van :(
2010. febr. 11. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ,mennyi idős vagy?? A vakbélgyulladás ha két napja fájna, mostanra bexarnál a fájdalomtól, és holnapra valószínűleg bele+nál.
2010. febr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire fáj?

Elvileg lehet húzni, de nem érdemes.

A nőgyógyász( ha hozzá kell holnap menned) nem sebész.

Ha felmerült benned a gyanú,hogy esetleg vakbélgyulladás akkor menj el sebészetre.

2010. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok

30 hetes vagyok.

Nem tudom hogy mi lehet, csak eszembe jutott hogy nem-e vakbel, de en is ugy tudom, hogy az sokkal jobban faj es gorcsol.

2010. febr. 11. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nem nagyon tudod húzni, mert annyira fáj, hogy belehalsz, pár nap után meg tényleg belehalhatsz, mert perforálódhat. Én másfél napig bírtam húzni. Akkor már úgy fájt, hogy alig bírtam felkelni. Ahogy bementem a kórházba, már műtöttek is, mert már így is késő mentem be. Ne halaszd, azonnal kórház. Az a baj,hogy minél tovább húzod, annál rosszabb a műtét is, mert nehezebben műthető.
2010. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fajdalom szunik ha az ember lefekszik?
2010. febr. 11. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem szűnik meg vakbélgyulladásnál. A hamisfájásoknál viszont igen, ezek pedig a 28. héttől (kb.) indulnak. A méh folyamatosan gyakorlatozik a szülésre, csak kb. innentől kezded érezni. Nyugi, ez még nem szülés, de a gyakorisága jelzi, hogy hamarosan... :) Amúgy a szülés megindulása is olyan, hogy lefekvéssel nem múlik. Nyugi, csak készülsz a baba fogadására! Jó egészséget kívánok hozzá!
2010. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a megnyugtato valaszt. epp most jovok a dokitol es azt mondja, hogy ugy fekszik, hogy nyom ott valamit, mert nagy baba :)))

Hat remelem hogy nem lessz semmi gond :)

Boldog babavarast mindenkinek :)

2010. febr. 12. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!