Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy vérszegény vagyok?

Lehet hogy vérszegény vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval elég fáradt vagyok mióta kb. minden nap megterhelem magam és fárasztó dolgokat csinálok (minden nap edzés komolyan, nagyon sok tanulás, nagyon kevés pihenés stb.). Nemrég egy hónapig vettem be olyan gyógyszert (ilyen fáradtság elleni cucc) ami lényegében gyógynövényeket és vasat tartalmazott. Amíg ezt szedtem tök jó volt minden, észre sem vettem, de már nem voltam folyton fáradt. Ahogy ezt most abba hagytam, (mert ilyen 1 hónapos kiszerelés volt) fokozatosan kezdek visszaesni ebbe a folytonos fáradtságba, betegeskedésbe (pl. ma is random lázam lett.) Mellesleg ezen a héten 5-ször vérzett az orrom, ami mondjuk nem biztos, hogy összefügg vele, de hátha.

2015. febr. 22. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.
2015. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!