Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akkor nekem is lesz?

Akkor nekem is lesz?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy apai ágon minden rokonomnak volt minimum 1x gerincsérve de többször is.Így valószínűbb hogy nekem is lesz?Hajlamosabb vagyok rá?

16/f


2010. febr. 13. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajlamosabb vagy rá, de nem biztos, hogy neked is lesz. Lehetséges, hogy e téren anyud génjét örökölted így semmi problémád nem lesz vele.
2010. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az a főbaj igyis elég sokszor fáj a derekam illetve a hátam is:(
2010. febr. 13. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
hajlamos vagy rá,de viszont megelőzheted...sok vitaminal meg porcerősitőkkel.
2010. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj,porckorong sérve(discus hernia) minden rendes embernek van.Ezt nem öröklöd...itt arról van szó hogy valamilyen megterhelés hatására a porckorong belső puhább állagú része kitüremkedhet és nyomja a kilépő idegeket.Megelőzés?Hát... max úgy h sokat sportolsz,h erősek legyenek a méyl hátizmaid és ne renyhék,de szerintem nem nagyon lehet kivédeni.Ha megtörtént,tehát kegyetlen tűszúrás szerű fájdalom a lábadban és a fenekedben,akkor hanyatt fekvés a padlón,gyulladás csökkentők,ha nem múlik kördoki és neurológia.
2010. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!