Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ebédeljek másnaposan?

Mit ebédeljek másnaposan?

Figyelt kérdés

Tegnap összesen legalább 2 liternyi 40+ %-os piát ittam, aludtam 2 órát, forog velem minden és jó kis gyomorsavam van... megszólalni nem tudok, úgy kimarta a pia a torkomat xD


Nem kívánok enni semmit, de valamit kéne...


2010. febr. 13. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát levest mindenképp egyél, hidd el az jól fog esni akkor is ha most úgy tűnik, hogy nem.:D

Aztán meg bármit amit megkívánsz:d Csak van valami.:)

2010. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyál jó sok folyadékot, és ha az megmarad benned, akkor nem nagy a baj.De ne vizet, az ilyenkor hányat!

Ebédre ha van otthon leves, akkor azt, és ha még kívánod az ételt, akkor másodikat!Ha nincs leves csinálj egy zacskósat, vagy egy egyszerű vegeta levest!Borsal, vagy valami csípős cuccal, helyrerakja a gyomrod!

2010. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó tanácsokat kaptál eddig. gyomorégésre szokták inni 1 pohár víz (vagy valamilyen gyümölcslé, előttem azt írták ilyenkor nem jó a víz) és egy kávéskanál szódabikarbóna. semlegesíti a gyomorsavat, bár bevallom nem tudom, hogy macskajajra is jó-e ez.
2010. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Thx, akkor megyek Tescóba levesért.
2010. febr. 13. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kívánod,akkor ne egyél semmit sem.A lényeg hogy igyál sok folyadékot,ami nem pia :)

Szóval igyál sok vizet.

2010. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!