Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton fáradt vagyok, vashián...

Folyton fáradt vagyok, vashiányom lenne?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradtnak érzem magam, ha alszom 8órát ami az optimális lenne fáradt vagyok, ha 10et akkor is, még ha 12őt, erőltetem az alvást hogy hátha kipihent leszek akkor is 3-4óráig vagyok csak friss, utána fáradt vagyok.A szemem pedig karikás, azt hallottam hogy ezt okozhatja vashiány.Vérvételen utoljára 12 éves koromban voltam(akkor is elájultam, nem szeretem ha tűvel szurkálnak).

20/f


2010. febr. 13. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Supradin F multivitamint, abba van minden, vas is, néha én is beveszek egyet, ha olyan kedvem van.

Ártani nem árt.

2010. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig vérvételre kéne menned. Lehetsz vérszegény, vashiányos stb.
2010. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a bajom,sőt még felkelni se tudok soha...

Szedek Supradynt is,de nem segít.

2010. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem vagytok hajlandók orvoshoz menni, aztán meg csodálkoztok... Drágim nem azokat a csodacuccokat kéne maagamtokba tömni, hanem venni a fáradtságot és kérni egy teljes laborvizsgálatot...
2010. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!