Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rengeteg hasmenés, mit tegyek,...

Rengeteg hasmenés, mit tegyek, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve, hogy epeműtéten estem át, azóta a hasmenés csak rosszabb lett. Előtte csak reggel volt, most viszont van, hogy naponta 7-10 alkalommal, de a 3-4 a minimum.

2 órája vagyok fent és már 3x voltam wc-n:(


Jártam több orvosnál, gasztroenterológusnál, de senki nem tud ezzel mit kezdeni. Hasmenés elleni gyógyszert javasoltak. Most ott tartok, hogy naponta 2-3 gyógyszert veszek be.


2015. márc. 6. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
azt próbáltad kikísérletezni, mikor jobb mikor rosszabb, attól függően, hogy mit eszel?
2015. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. És teljesen mindegy, hogy mit eszek.

Volt, hogy 1 hétig piritoson éltem, akkor is sokat ment.

Amúgy sokszor van hányingerem, émelygek, semmi étvágyam.

Nézték etelallergiat is, semmi baj nincs

2015. márc. 6. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
az epeműtét után beállítottak egy diétát, azt tartod?
2015. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a diéta abból áll, hogy kevés fűszeres és zsíros. Igen, ezt tartom.
2015. márc. 6. 09:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz a fogyatékossal :D
2015. márc. 6. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:

valami ingerli a nyálkahártyát... nem biztos, hogy ez ételallergia... a bélflórát kell helyreállítani. Normaflore - próbáltad?

Azonkívül: üvegreszelőn reszelj le hámozott almát és próbálj azzal egy diétát, pár napig azt enni+ valami, ami nem árt, és az éhséget csökkenti pl rizs? A reszelt alma nagyon jó hatású lehet.

2015. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hasmenést bélgyulladás okozhatja, azt meg ki kell vizsgálni. Barátnőm is ilyen problémával volt belgyógyászaton, tükrözés állapította meg a bajt. azóta gyógyszer, diéta. Aloe vera gélt is el kezdett inni. Azt mondja hatásos.
2015. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!