Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elhagyott a barátom. Még az...

Elhagyott a barátom. Még az nap délután belázasodtam a torkom begyulladt, nem volt hangom. Mikor rájött, hogy hülyeséget csinált bocsánatot kért. Azután 2-3 órával már semmi bajom nem volt. Lehet, hogy belebetegedtem a bánatba?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátom. Még az nap délután belázasodtam a torkom begyulladt, nem volt hangom. rémes volt. Se gyógyszer se doki nem hatott. Mikor rájött, hogy hülyeséget csinált bocsánatot kért!Azután 2-3 órával semmi bajom nem volt egészséges lettem teljesen. Lehet hogy belbetegedtem, a bánatba?
2007. okt. 31. 10:24
 1/4 anonim válasza:
Én ilyenről még nem hallottam, de kitudja?
2007. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, de van ilyen. A szervezetet nagyban befojásolja a lélek hogyléte. Ha a lélek nincs jól, az immunredszer akarva-akaratlanul sokunknál reagál erre... van ilyen.
2007. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is van ilyen. Minden fizikai fájdalom mögött ott van valamilyen lelki probléma. Gyerekkoromban képes voltam belázasodni ha valahova nem akartam elmenni. Persze mindezt nem tudatosan csináltam.
2007. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Több, mint valószínű! Életem egyik legnagyobb szerelme elég furcsa körülmények között rakott ki. Napokig nem aludtam, a vérnyomásom az egekben volt, és picit több mint 2 hét alatt fogytam 20(!!!) kgt. Sokáig em tértem magamhoz.
2007. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!