Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van, hogy bizonyos...

Miért van, hogy bizonyos napokon alacsonyabbak/magasabbak vagyunk? (lent)

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre,hogy van olyan nap,amikor alacsonyabb,vagy magasabb vagyok.Pl.Van egy osztálytársam,van amikor kb.fél fejjel magasabb,de van,amikor egy fejjel.Vagy van egy másik,aki szintén fél fejjel magasabb nálam,de most pénteken csak a válláig értem.Csodálkoztam is,hogy hogy a francba lehet ez.Vagy van egy lány,sokszor elmentem mellette és kb.fél-negyed fejjel magasabb,de most mellette álltam és egyforma magasak voltunk.Azt vettem észre,hogy hétfőn vagyok a legmagasabb,hétvégére meg már kisebb vagyok.LEgalábbis a többiekhez képest.Hétfőn még csak fél fejjel magasabb,pénteken már egy fejjel.Ezt csak én vettem észre?17 éves fiú vagyok kb.166 centi.

2015. márc. 15. 14:36
 1/4 anonim válasza:
72%
ezt én még nem tapasztaltam O.o
2015. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Reggel magasabb az ember mint este. De akkor is csak pár milliméterrel. Ilyen nincs, hogy egyik nap fél fejjel magasabb utána meg egy fejjel alacsonyabb.

De az befolyásolja, hogy mennyire húzza ki magát. Nem mindenki sétálgat seprűnyél egyenesen. Péntekre meg fáradtabb az ember, ezért gondolom görnyedtebb is. Legalábbis én ilyenkor már csak vonszolom magamat.

2015. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet anyukád magassarkúját vetted fel.
2015. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezen a kérdésen jót nevettem! :D

Amúgy pár centi eltérés előfordulhat, én is szoktam tapasztalni, de azért nem fél fejnyi különbséget. :D

2016. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!