Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az iskola annyira kikészít...

Az iskola annyira kikészít hogy már élni se akarok. Lelki beteg lennék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok problémám van a suliban pl,szerelmi,gyerekek viselkedése,környezet,iskola kinézete stb...

Engem ezek már nagyon kiakasztanak.Sokszor élni sincs kedvem és ezért gyakran sírok és depressziós vagyok.

Vannak barátaim de én nem kedvelem valamniért őket mert mindig segíteni akarnak amikor nem kérem őket...rossz ember lennék hogy visszautasítom őket?Vagy csak ennek a "betegségnek" az oka?Psziologushoz meg nem akarok járni...egyszerűen nem bírom a sulit a tanárok igazságtalanok stb..

Nem vagyok olyan rossz tanuló 4es 5ös vagyok,néha becsúszik egy 3mas.Járok is korrepetálásra ha nem értem az egyik anyagot.Már olyan gondjaim vannak hogy vagdostam magam és néha néha amikor nagyon kivagyok elszívok egy cigit.Gyakran sírok ezmind miatt..tényleg beteg vagyok?



2015. márc. 23. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
14F
2015. márc. 23. 15:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkor
2015. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, beteg vagy, vagdosás, sok sírás is erre utal, pszichológushoz kellene járnod mielőbb.
2015. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most akkor összekavarodtam....#1 azt mondja hogy a kamaszkor része és te #2 hogy beteg vagyok...össze vagyok kavarodva..amúgy mostanába nem szoktam,cssak cigizni néha néha hogy lenyugodjak
2015. márc. 23. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagdosod magad, az jó, de ha már élsi se akarsz, az komoly dolog, hagyd hogy segítsenek a barátaid és ne fogd fel ilyen tragikusan a dolgokat, hidd el az életben ugyanezek a problémák mind előfordulnak majd ami a suliban.
2015. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm mindannyiótoknak a segítséget.Megfogadom!
2015. márc. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!