Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen immunrendszer erősítőt...

Milyen immunrendszer erősítőt ajánlanátok? Gyógyszer vagy inkább hagyományos dolgokra, Gondolok itt zöldség, gyümölcs, ételekre?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge az immunrendszerem, valaki a közelembe megbetegszik, pár nap és el is kaptam ! Arra lennék kíváncsi hogy kinek mi a véleménye mit használjak ? És ha esetleg gyógyszer mondanátok akkor nevét és az árát is írjátok le !:)
2015. ápr. 10. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Immunerősítő gyógyszer szerintem nincs is. Vitamint kéne venned és alap lenne az egészséges táplálkozás pl gyümölcs stb. De minden nap kéne egy vitaminkészítmény lehetőleg jobb fajta. Nem dm-s szar 200mg-os. Pl Scitec mega daily one elég jó vitaminkészítmény, nehéz fizikai munkát végzőknek ajánlják, szóval nagyobb dózis. :D
2015. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén egyiket sem ismerem de majd utána nézek !:) köszi a gyors választ
2015. ápr. 10. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
l-glutamin, colostrum. Az említett scitec is elég jó árban van itthon, de egy ilyen hasonlónak alapból otthon kéne lennie a polcon.
2015. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nincs, de orvosolom a problémát !
2015. ápr. 10. 19:55
 5/9 anonim válasza:
Szia. Én nem ajánlanék semmilyen szintetikus, egy csomó adalékanyaggal összeállított tablettát, mert a szervezet nem tudja olyan jól hasznosítani, mint a natúr táplálékok esetén.. Én természetgyógyászat-hívő vagyok és magamon próbáltam ki leginkább a dolgokat sok-sok év alatt. Nagyon sok tényezőből áll össze az egész - gondolok itt arra, hogy valaki egészséges, vagy beteg. Nagyon sok mindenen múlik! Pld hol élsz, mennyire egészséges a levegő, szereted-e a munkádat, mennyire tudod feldolgozni az életed nehézségeit, dohányzol-e, sportolsz-e, általában mit eszel, hogyan, mikor, hányszor.. Könyvet lehetne írni erről a témáról. A betegségek legnagyobb része pedig lelki eredetű, bármennyire is abszurdnak tűnik sokak számára, a másik, hogy az immunrendszer védelmi funkciója legfőképpen a gyomorműködéssel van összefüggésben. Sok betegeskedés után ajánlatos egy méregtelenítő kúrával kezdeni. Szívből ajánlom neked a Táplálékod legyen gyógyítód című könyvet. Megfázás, nátha, meghűlés esetén forró sós lábfürdő és estére pedig egy főzet, ami szeletelt gyömbér, pár gerezd megpucolt, bevágott fokhagyma kb 20 percig lefedve áztatva, majd méz és igazi citrom kerül bele. Jól betakarózva izzasztó és baktériumölő, gyorsan hat. Max napi 3 adag iható kortyonként lassan! Ajánlom még a grapefruitmagolajat, ami szintén baktériumölő, bioboltban a Dr Chen-est ajánlom bíbor kasvirággal. Szerintem nagyon jó. Ősztől-tavaszig lehet inni napi 2x 15 csepp teába, limonádéba, mert magában nagyon keserű. Ha kapar, vagy fáj a torkod, gargalizálj kurkumás-sós vízzel - nagyon jó vírus- és baciölő. Nem kell gyógyszertár, a természet mindenben segít.
2015. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beres csepp c vitaminnal egyutt.



Az emberek nagy resze ugyis vashianyos.

2015. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 -ös "A betegségek legnagyobb része pedig lelki eredetű, bármennyire is abszurdnak tűnik sokak számára" Ez mekkora igazság, pont most olvasok egy könyvet erről. És magamon is tapasztalom, de erről a társadalom és a kultúra tehet leginkább. Én ahogy írtam egy multivitamin azért használható, bár természetes módon tényleg sokkal jobb lenne, csak macerás, időnként drága is. 21/f. :D
2015. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Béres csepp c vitaminnal. Sok piros színű gyümölcs,céklával turmixolva.
2015. ápr. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sok választ ! Utána nézek mindegyiknek és alkalmazni is fogom !! :)
2015. ápr. 11. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!