Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék boldog és...

Hogyan lehetnék boldog és gondtalan?

Figyelt kérdés

Ezt egy kicsit furcsa lesz elmagyarázni... nincsenek adósságaim, nincsenek anyagi gondjaim (persze nem is úszkálok a pénzben), egészségem is rendben DE... de valami még sincs rendben. Valahogy nem érzem magam gondtalanul, boldognak. Elvagyok, meg minden de inkább csak mintha lebegnék, és nem élnék, és nem tudom miért.


Néha amikor pl Miamira gondolok, akkor előtör 1 érzés, a gondtalanság, jó közérzet, de szerintem ha most ott lennék akkor is ugyan ez lenne. Sokszor álmodok is erről az állapotról, és olyan csodás. Most kinézek az ablakon süt a nap, jó idő van, nyugodt a környék, de valahogy még sem tudom teljesen élvezni.


Aki tudja/sejti miről beszélek, az mit gondol erről?


Ez az egész nem is létezik, csak egy képzelgés? Vagy létezik ilyen, csak meg kell találni?

Amikor pl apámra gondolok, akkor ez a képzelgés abszolút elvész. Ő egy tipikusan olyan ember, aki szerint az élet arra való, hogy éljünk mint 1 robot. Dolgozik kevés pénzért, amit el is költ alkoholra meg dohányra mert talán ettől érzi jobban magát, de amúgy egy kihalt környéken él, semmit nem csinál szabad idejében. Abszolút nem tudom, hogy mi valóság, és mi nem :/ Eddig az volt az életcélom, hogy megtaláljam ezt az állapotot, és fenn is tudjam tartani, de lehet csak 1 álmot kergetek.



2015. ápr. 15. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Születésünk után nem tanulunk meg normálisan lélegezni. A szervezet az oxigénhiános létet is próbálja korrigálni, ez mindaddíg sikerül is neki, amíg a szervezet el nem salakosodik. Mikor már az elsalakosodás oly mértéket ölt, hogy ez gátolja, tovább rontja az oxigénellátást, a testben ezt fáradékonysággal jelzi, Ez az első tünete, amit nem veszünk észre nem figyelünk oda rá. Alszunk pihenünk többet, ha megtehetjük. De az oxigénhiányt már a pihenés sem szünteti meg, ezért a lélek is sérül, így gondolkodásunkra is kihat. Felemészti anyunk minden szabad kapacitását, ami egyébként a boldogság felismeréséhez kell. Búval baxottakká válunk, megjelennek pszichés eredetű tünetek!

A folyamat visszafordítható, erre itt vagyok Én élő példa!

Ha gondolod emailben elmesélem, hogy én hogyan lettem urrá a gyötrelmeken.

2015. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!