Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan mintha ittsem lennek,...

Olyan mintha ittsem lennek, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Alig tudok hozzaszolni temakhoz, sokszor elbambulok, es 1-2 perc utan meg mar reg mashol jar a fejem. rengetegszer elkalandozok.

A hangulatom mindig valtozik, es olyan mintha kifulrol neznem magam.. gyakorlatilag nincs is olyan, hogy vidam vagy ideges vagyok, amikor pl ideges vagyok ugy erzem minha csak eljatszanam, de kozben kifulrol nezem magam, es rohogok magamon, meg a masikon , hogy milyen komolyan vesz. Visszafogott vagyok, a csajozas is nehezebben megy az onbizalom miatt pedig rengeteg haverom van, mindenki ismer, de mikor bentvagyok a tarsasagban igazabol olyan mintha ottsem lennek.


Viszont ha iszok 2 redbullt, vagy tolok egy kis ritalint, ezek a fenti tunetek mind eltunnek, onmagam leszek, magabiztos, mindig a kozpontban, dumalok stb..


Mi csinaljak magammal? nem elhetek mindennap redbullon, vagy ritalin szippantcsak, hogy jolerezzem magam.


20/F


2015. ápr. 27. 06:36
 1/1 anonim válasza:
verd ki
2015. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!