Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a fejem 2 oldalt,...

Nagyon fáj a fejem 2 oldalt, ez a stressztől, sírástól van?

Figyelt kérdés

Ma egész nap sírtam, tegnap sok stressz ért, nagyon rosszul voltam ma, családi dolgok... és most este nagyon felhergeltem magam, sírtam erősen és két oldalt nagyon megfájdult a fejem, meg kilátszanak az erek is, ilyen még sose volt. :O Migrénszerű dolog lehet? :/ Már 1 órája így fáj.. ugye nem lesz semmi bajom? :(

16/L


2015. máj. 7. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A migrén tudtommal féloldalas...

Sosem sírtam még hosszan, de ez bőven elég ok arra, hogy nagyon fájjon a fejed. Emiatt ne aggódj, ez elég természetes. Eleget stresszeltél máson, legalább ezen ne. Én elmennék sétálni, illetve késő van, kinyitnám az ablakot, bevennék egy fájdalomcsillapítót (nem szeretem, de néha jobb, mint a szenvedés), esetleg innék egy finom teát vagy ilyesmi... Próbálj megnyugodni, nehéz napod volt, épp elég megterhelt testileg-lelkileg.

2015. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam kint az erkélyen picit, az jól esett. Vizet ittam sokat, az is segíteni szokott. Próbálok pihenni, köszönöm a válaszodat.
2015. máj. 8. 00:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sírtam már hosszan, napokig, és így fájt a fejem utána, meg közben is. Remélem reggelre elmúlt a fejfájásod is, és a probléma is meg fog oldódni :)
2015. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!