Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Puffadás, megnövekedett...

Puffadás, megnövekedett bélgáz, hasmenés, székrekedés váltakozása, hangos gyomor morgás mire utalhat? Milyen orvoshoz forduljak vele?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Elég ciki, mert egyrészt nem tudok a barátomnál normálisan lenni, mert a tünetek mind széklet után jönnek és általában este felé + ilyen problémáim elég lenne, ha csak 65 éves korom körül jelentkeznének... :/ nem most.

anya kinevet, meg viccelődik vele, nem tudja milyen kellemetlen és mennyire elegem van már belőle.


Szerintetek?



2015. máj. 16. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, Ő ad gasztroenterológiàra beutalót.
2015. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem irritábilis bélszindrómától vannak ilyen panaszaim. Mindenképp menj el a hàziorvoshoz, elküld vizsgálatokra.
2015. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ételérzékenységtől is lehet pl laktóz, gluténérzékenység.
2015. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elmentem de csak egy ultrahangos beutalót adott meg egy gyógyszert gyomorfekély ellen -.-

mi az az irritábilis bélszindróma?

olvastam már róla, de olyan megfoghatatlan nekem.

milyen tüneteid vannak, mi okozza, mit teszel ellenük?

2015. máj. 16. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Az IBS az egy lelki probléma nem? az agyban dől el. Olyan betegekre szokták ráfogni, akiknek minden eredménye negatív lett mégis panaszuk van, és választ várnak rá. nem tudom, remélem nekem nem ilyenem van :/ mert ha csak a stressz okozza az elég gáz.
2015. máj. 16. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért vizsgáltasd ki magad. Menj vissza, kérj beutalót széklettenyésztésre, vérvételre, gasztro-ra. Az ibsnél minden lelet negatív viszont görcsös nagyon érzékeny a bél, nem úgy "mozog" ahogy kéne neki. Szokták mondani, hogy a stressz is okozhatja, de nem csak az :-) minél előbb járj utána.
2015. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!