Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Piszkosul rossz...

Mit tegyek? Piszkosul rossz kedvem van, és nem tudok kivergődni belőle. Ti hogyan tudtok változtatni ezen hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgom van, de nincs kedvem semmihez, pedig már több dologgal próbálkoztam: finomat ettem, relaxáltam, tornáztam, szép könyveket lapozgattam... egyik se használt.

2015. máj. 25. 09:55
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Én olyankor zenét hallgatok.

Kedvenceimet, felhangosítva. :)

S elszállt a rossz kedv.

2015. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyk-t olvasok, néha elég vicces tud lenni...

Amúgy meg mozdulj ki, terheld le magad fizikailag, keress új hobbit, sportolj.

Esetleg ha ideiglenes a dolog, ülj fel egy buszra, nekem régen mindig olyankor jöttek a "világotmegváltó" ötleteim, elterelte a gondolataimat, buszoztam is sokat emiatt.

A lényeg, hogy ne maradj egy helyben, és egyedül, mert attól nem javul.

2015. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem válaszolók is írták, az utazás is jókedvet tud okozni az embernek. Az eszköz szinte mindegy, busz, vonat, bicikli, stb.

Nyaranta vonatra teszem a biciklit és bárhova elviszem. De van úgy hogy nem is teszem vonatra hanem van annak is kereke. Ekkor leginkább a várostól távoli vidék, a természet okoz örömet. Régen a hegyeshalmi határtól Bécsig is ki szoktam tekerni a Duna menti kerékpárúton. Ott a sok száguldó görkoris és biciklis közt garantált a jókedv.

Meg a tanyavilág a természetben, az is jókedvre szokott deríteni. Bármi ami Krokodil Dundee-hoz hasonló szabad és független életmód. Talán ezzel kompenzálja az ember a városi életet.

2015. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress társaságot, lehetőleg olyat ahol valami értelmeset is csináltok. Pl. állatmenhelyen segíteni.
2015. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia. Na olyankor kell kimozdulni a komfort zónabol ;) sportolni, bulizni vagy csak összefutni néhány baráttal /ismerőssel c:
2016. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!