Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általában rossz a közérzetem....

Általában rossz a közérzetem. Félénk vagyok. Nem tettszem magamnak. (Alul bővebben az ok) Akinek van hasonló problémája megosztaná? Hogyan éljek együtt ezzel, hogy ne tegyen gátlásossá? Stb

Figyelt kérdés
Szóval a két arcom nem egyforma, tükörben annyira nem látom, de fotókon mindig látszik, a jobb arcom pufókabb a másiknál, mint a bal, és így nem szabályos az arcom, ráadásul az állkapcsom is ferde picit, az alsó fogsorom ferdén illeszkedik a felsőhöz. Emiatt a szám is picit ferdén áll. :( Én úgy érzem nagyon látszódik. Mi ennek az oka? Van valakinek hasonló problémája? Megéri stresszelnem magam emiatt? Amúgy egész helyes lennék, ezt mondják, de ez nagyon gátlásossá, csendessé tesz. Egyszer a munkahelyemen jött egy ügyfél, megkérdezte nekem is bedagadt a fogam? :s szóval értitek, azt hitte ba van dagadva a jobb arcom, pedig alapból ilyen. Tehát látszódik, különben nem kérdezett volna ilyet. Segítsetek! Köszi
2010. febr. 26. 17:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!